Отзывы

19 Відгуків
 1. М

  Дуже задоволена співпрацею. Постійна підтримка та допомога, вчасна виплата заробітної плати.
  Однозначно рекомендую!

 2. Я

  Рекомендую фірму BWE Ukraine, тут надають всі можливості для подальшого розвитку. Цілодобове супроводження, медичне страхування, соціальний захист, курси німецької мови. Всій команді BWE Polska, Ukraine крепкого здоров’я, усіх Вам Благ.

 3. О

  Обратившись в эту компанию, я получила квалифицированую поддержку в предоставлении рабочего места, консультации и выполнения условий договора со стороны компании, а особенно социальный пакет очень порадовал. Особая благодарность украинскому офису. Дівчата Ви the Best. Спасибо что всегда а связи, всегда отвечаете и заботитесь о нас. Я очень рада, что мне попалась эта компания и я осталась не обманутой. Вам благодарность.!!!))) 😊😊😊

 4. Н

  Усім доброго дня. Якщо Ви наполеглива, надійна людина, хочете розвиватися і вдосконалюватися, шукаєте стабільну роботу – я Вам рекомендую співпрацю з високопрофесійною командою BWE Ukraine Patronage Service. Тому що я сама довго шукала відповідальних, серйозних, порядних людей, які допомогають у працевлаштуванні, не порушуючи закон. Через друзів знайшла BWE та щиро їм вдячна. Спасибі Вам, пані Олено і пані Роксолана, за допомогу! Нашим усім працівникам офісів Україна-Польща – Германія. Особисто пані Лейманн Ілоні за величезну роботу та ставлення до найнятих працівників, за професійну організацію, чітке керівництво. Мені сподобалось з Вами працювати у прекрасній країні Німеччині.
  Команда BWE працює згідно Європейських стандартів. Перевірені, зареєстровані в юстиції. З першого дня турботливий супровід, страховка АОК. Все організовано та продуктивно.
  Дуже рада співпраці та надіюсь на довготривале співробітництво!
  З повагою Наталя.

 5. С

  Могу сказать одно всем тем людям, которые ищут 100% надежную работу за рубежом. Вы можете со спокойной душой обращаться в компанию BWE Украина патронаж сервис, зная, что получите без обмана хорошую, полностью оплачиваемую работу. Редко сейчас встретишь людей на жизненном пути, которые помогут, а не кинут, когда вокруг кидалово на каждом шагу. Особая благодарность менеджеру Елене,за ее чуткое отношение к людям. Одно слово “Молодцы девчата”. Так держать дальше.

 6. О

  Я хочу подякувати фірмі BWE Ukraine за отримання такого величезного досвіду.Пані Олена та пані Роксолана люди віддані своїй справі, виховані, толерантні та чемні.Пані Роксолана дала мені такі знання мови, що за час моєї роботи в мене ні разу не винекнуло ніяких ускладнень з моєю Фрау та людьми, з якими я спілкувалася.Пані Олена завжди була на зв’язку, підтримувала і давала поради.Я з усією відповідальністю можу рекомендувати фірму BWE Ukraine, як чесну, порядну фірму з достойною зарплатою, та порядними працівниками.Але й ми не повинні на цьому рівні залишатися!!!! Мова- це перш за все, треба вчити і розвиватися!!!! Але ми не повинні забувати про такі людські якості як людяність, відповідальність, стриманість, бо це повинно бути перш за все в нас , в опікунках!!!!! Дякую вам!!! І надіюся на подальшу співпрацю з вашою фірмою!!!!

  1. Я

   Дуже вдячний фірмі BWE за надання роботи за кордоном і за співпрацю! Рекомендую! Respect ✌️

 7. О

  Дякуємо за допомогу !!!!

 8. Т

  Через BWE впeршe працювала за кордоном.Було дужe страшно.Алe нe обдурили, нe розчарувалась.Загалом всім задоволeна. Вeликий плюс за курси німeцького, ужe потім розумієш, що бeз них був би повний капeць.
  Рeкомeндую працювати самe в цій фірмі.

 9. Д

  Я никогда не была за границей.Поэтому искала надёжную фирму,а не посредников Могу смело рекомендовать кто ищет работу с фирмой BWE Украина патронаж получит гарантированную работу ,а также консультацию и помощь. Очень довольна фирмой ,потому ,что имею работу ,которая хорошо оплачивается . Поехала уже второй раз .

  1. А

   Расскажите в какой части Германии вы работаете? О своей работе немного.

   1. m

    Ми працюємо по всій Німеччині

 10. У

  П’ять зірок фірмі BWE Ukraine!!! Все законно, чесно, прозоро і надійно! Тисячу дякую пані Олені і також пані Роксолана за співпрацю, інтенсивний курс німецької мови, за роботу в Німеччині. Я справді задоволена сервісом фірми і жодних претензій не може бути. Рекомендую!!!

 11. У

  Велике спасибі BWE Ukraine Patronage Servise, особливо пані Олені також пані Роксолані, за співпрацю, за інтенсивний курс німецької мови, за роботу в Німеччині. Це дійсно надійна фірма, яка не обманює і надає завжди правдиву інформацію, як перед виїздом на роботу, так і під час роботи в Німеччині. Жодних грошових зборів не проводить, а навпаки забезпечує хорошою роботою з високою заробітною платою. В будь-який день тижня і в будь-який час наша дорога Оленка готова відповісти на будь-які наші питання і допомогти їх вирішити. З такою фірмою дуже легко і приємно співпрацювати! Я з BWE впевнена у завтрашньому дні! Рекомендую BWE Ukraine Patronage Servise!!!

 12. В

  Мене звати Віра. Я дуже задоволена службою BWE Ukraine Patronage Servise, тому що я знайшла роботу в прекрасній країні – в Німеччині. Мені дуже подобається ця робота, тому що у мене дуже хороші стосунки з моїми клієнтами. Також я задоволена роботою співробітників BWE UKRAINE які є надійні, компетентні й можуть завжди допомогти в будь-якій ситуації. Я сміливо можу рекомендувати BWE UKRAINE Patronage Servise всім хто шукає роботу в Німеччині. Дякую за гарне робоче місце, та впевненість у завтрашньому дню.

 13. В

  Хорошая фирма. Очень приятные девушки. Всегда помогают и поддержывают. Не обманывают, все говорят как есть. Спасибо Вам за все!

 14. М

  Привіт. Я шукала довго хорошу роботу, але у нашій країні нажаль з медичною освітою мало перспектив. Моє резюме було розміщено на Робота. Юа., і мене знайшла компанія БВЕ. Я не була ще за кордоном на роботі,було страшно, особливо щоб не надурили, але рішила ризикнути. І не шкодую. Роботою задоволена, і вже поїхала вдруге. Дякую команді БВЕ,особливо Оленці. 🙂

 15. М

  Девочки просто Молодцы. Особенно Леночке спасибо за консультации и за поддержку, ответы всегда, за хорошую работу. Спасибо за интенсивный курс немецкого, очень мне помог на первых этапах работы.
  Осталась довольна буду дальше сотрудничать.

 16. О

  Гарна фірма, дуже Вам дякую за допомогу. Сподобалося з Вами співпрацювати, пораджу своїм подругам. Дівчата завжди відгукуються на всі питання, надають допомогу і консультацію.
  Після довгих пошуків нарешті знайшла надійну фірму, що німецька то німецька.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *