Про нас

BWE Ukraine Patronage Service входить у групу компаній, що пропонують нову концепцію співпраці!
Наша група компаній піклується про людей, які більше не можуть проживати вдома самостійно у зв’язку з хворобами, забезпечуючи постійну опіку в домашній обстановці.Тобто, ми є альтернативою будинку пристарілих для наших клієнтів у Німеччині.

Ми НЕ співпрацюємо з посередниками чи партнерськими установами. Ми маємо прямий контакт з усіма нашими клієнтами.

Ми повністю свідомо та відповідально стверджуємо, що є компанією, яка відрізняється від інших у нашій галузі на німецькому, польському та українському ринках.

Сім’я з північної Німеччини, є не тільки єдиним власником німецької материнської компанії «24h Seniorservice» GmbH, а й польської компанії «BWE Polska» Sp. Z. o. o.у Свідніці (Польща), та ТОВ «BWE Ukraine Patronage Service» в Жовкві (Україна) (Ліцензія видана Наказом Мінсоцполітики № 1832 від 05.12.2018р.).

Ми тісно комунікуємо як з клієнтами, так і з нашими працівниками перед підписанням контрактів. Таким чином, ми добре знаємо не лише усіх наших клієнтів, а й наших працівників (опікунів).

Всі інші агенції у Німеччині не є власниками іноземних компаній, які безпосередньо забезпечують надання послуг. Вони є посередниками, які безпосередньо не вступають у договірні відносини. Такі агенції не знають заздалегідь, якого опікуна надасть їм іноземний партнер, вони не впливають на вибір, не знайомляться особисто з опікунами до моменту зустрічі у клієнта.

Ми ж, навпаки, не є агентством чи посередником, а власне роботодавцем, який несе повну відповідальність.

Наші особливості та переваги як роботодавця:

  • Прямий роботодавець, а не посередник
  • Легальна, безпечна та стабільна робота
  • Достойний рівень оплати праці (заробітня плата коливається від 900 до 1200 євро (нетто) на місяць в залежності від знань мови та виконуваної роботи)
  • Повне соціальне та медичне страхування (ми забезпечуємо наших опікунів/нок медичним та соціальним страхуваням у найбільшій страховій компанії Німеччини — AOK).
  • Постійна підтримка наших менеджів (Завданням наших менеджерів є підтримка Доглядальниць/ків як на виїзді, так і у встановленні формальностей, пов’язаних з працевлаштуванням. Менеджер також є до розпорядження Опікунки протягом 7 днів в тижні та 24 години на добу під час роботи)
  • Активна комунікація та гнучкий підхід.
  • Премії та бонуси
  • Фінансова вигода (Оскільки ми є прямим роботодавцем, ми не беремо жодних коштів за Ваше працевлаштування)
  • Підготовчий навчальний курс
  • Роботодавець, який дбає про своїх працівників

Ці унікальні особливості нашої групи компаній створюють особливу довіру у німецьких клієнтів, реабілітаційних клініках та будинках пристарілих.

Наша ліцензія