НІМЕЦЬКІ СТАНДАРТИ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ ОСОБАМИ ДЛЯ ОПІКУНОК З-ЗА КОРДОНУ

НІМЕЦЬКІ СТАНДАРТИ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ ОСОБАМИ ДЛЯ ОПІКУНОК З-ЗА КОРДОНУ
У лютому 2021 року була затверджена нормативно-технічна документація DIN SPEC 33454 (стандарти, технічні умови, правила тощо) сфери догляду за людьми, які потребують піклування, шляхом залучення опікунок з-за кордону — https://www.beuth.de/…/technis…/din-spec-33454/333098011
🔹У цій документації дуже детально описані всі вимоги до опікунок з-за кордону, умови працевлаштування, відрядження, соціального та медичного страхування. Також там зазначено про необхідність постійної комунікації між всіма залученими сторонами процесу (роботодавець, працівник, клієнт, підопічна особа, родичі, медичний персонал та інші). Надзвичайно корисним є те, що у документі часто, як приклад, згадуються опікунки саме з України.
✅Наша компанія дотримується усіх цих стандартів і правил!
❓Що ж нового?
🔻З травня 2021 року кожна опікунка, залучена у сфері опіки в Німеччині, повинна мати або медичну освіту, або щонайменше сертифікат про проходження курсів про надання першої медичної допомоги.
🔻Також необхідні будуть довідки про несудимість та медичні довідки, які будуть дійсні протягом 2-х років.
🔻Окрім цього, до опіки в Німеччині надавач послуг має право допускати лише тих опікунок з-за кордону, які володіють німецькою мовою щонайменше на рівні А1. Саме тому ми так наполегливо запрошуємо усіх наших працівників долучатися до нашого онлайн навчання у рамках Ausbildungsakademie.
🔻До того ж кожна фірма-працедавець у сфері опіки зобов’язана щонайменше раз у рік організовувати для своїх працівників «курси підвищення кваліфікації», які повинні розкривати одну або більше з наступних тем: німецька мова, німецька культура, основи догляду за хворими та домогосподарство у Німеччині.