Презентація програми для медперсоналу в Німеччину 18.07.2020 в Києві

Презентація програми для медперсоналу в Німеччину 18.07.2020 в Києві

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ В НІМЕЧЧИНУ – В КИЄВІ 18.07. 2020 р.
Наша програма “Ausbildungsakademie – BWE Ukraine” спрямована на визнання дипломів українських медсестер, фельдшерів та акушерок з метою їх подальшого працевлаштування в Німеччині. Програма передбачає як виїзд з постійним проживанням, так і роботу періодами, щоб не залишати надовго свою сім’ю в Україні.
Німецькі власники нашої компанії розкажуть деталі участі у програмі “Ausbildungsakademie – BWE Ukraine” та особливості визнання дипломів медперсоналу і працевлаштування в Німеччині.
Ви отримаєте відповіді на всі актуальні для Вас запитання щодо навчання, взаємних обов’зків між нашою компанією та учасниками під час проходження програми, щодо легального прецевлаштування, супроводу та підтримки під час праці.
Участь в програмі – безкоштовна.
Вхід за попередньою реєстрацією.
Презентація відбудеться в Києві 18 липня 2020 р. о 09:30 год. за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик 7/11, конференц-зал “Fresh” (4 поверх). На вході є охорона. Повідомте, що Ви на презентацію проекту від BWE Ukraine в конференц-зал Fresh і Вас пропустять та розкажуть куди дальше йти. Також всюди в приміщенні будуть вказівники про місце проведення нашої презентації.
Після обіду будемо проводити індивідуальні зустрічі з учасниками нашої програми та аналіз документів щодо можливості їх визнання. Співбесіди будуть відбуватися за попереднім записом в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 15, Бізнес центр “Кронос”, оф. 420.
Всі деталі та запис за телефоном +38 067 67 21 500.
Детальніше: https://bwe.com.ua/ausbildungsakademie/