Додаток для вивчення німецької мови для наших працівників

Додаток для вивчення німецької мови для наших працівників

ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ ДЛЯ НАШИХ ПРАЦІВНИКІВ!
Наша фірма, BWE Ukraine Patronage Service, дбає про розвиток наших працівників, покращення знань німецької мови. Окрім безкоштовних курсів німецької мови у Києві для наших працівників, наша німецька материнська компанія 24h-Seniorservice GmbH закупила додаток для смартфонів для вивчення німецької мови.
Цей додаток спрямований на розвиток основної лексики, а також професійної лексики у сфері догляду. Додаток доступний також на українській мові. Для наших працівників, які зацікавлені у вивченні мови будуть надаватися індивідуальні ключі доступу до додатку. Ви зможете навчатися і конкурувати одні з одними, та спостерігати прогрес у вивченні німецької мови.
Детальніше про цей додаток : https://www.phase-6.de/berufe/

Привабливі, аудіовізуально підготовлені вправи дозволяють інтуїтивно зрозуміти завдання. Словниковий запас закріплюється за допомогою автоматичних повторів. В основі повторень лежить перевірена науково підтверджена система запитів, яка дає можливість індивідуальному темпу навчання та гарантує стійкий успіх у навчанні.

Phase 6 Berufe має модульну структуру. Основою є LiveMatch технологія *, база з більш ніж 2000 термінами (рівень мови A1, A2 +) та перекладом на 24 мови (в тому числі української). Додаткові параметри дозволяють вносити корективи під індивідуальні потреби: від індивідуально необхідного словника до інтеграції конкретних веб-сайтів компанії або посилань на відповідні теми чи відео.