ШЛЯХ ДО ВИЗНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ФАХІВЦІВ - МЕДСЕСТЕР ТА ФЕЛЬДШЕРІВ - В НІМЕЧЧИНІ

ШЛЯХ ДО ВИЗНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ФАХІВЦІВ - МЕДСЕСТЕР ТА ФЕЛЬДШЕРІВ - В НІМЕЧЧИНІ

Повідомляємо про старт другого набору на програму визнання дипломів медсестер та фельдшерів у Німеччині Ausbildungsakademie BWE Ukraine у Києві. Початок курсів німецької мови в рамках програми – 29 червня 2020 р.
Ще раз хочемо підкреслити, що участь у даній програмі безкоштовна за умови подання всіх необхідних документів та підписання попереднього договору.
Отже, ще раз коротко підсумуємо основні положення програми визнання фаховості медсестер і фельдшерів у Німеччини, основні етапи і передумови.

Структура і етапи проекту “Ausbildungsakademie”

Етап 1: Курс німецької мови до рівня В2 протягом 6-8-ми місяців із здачею екзамену при Гете Інституті або схожій організації
– Протягом етапу вивчення мови будуть нотаріально завірятися усі Ваші необхідні документи та направлятися в Німеччину на узгодження (перевірка документів триватиме приблизно 3-4 місяці)
– Щоденні – 5 днів на тиждень – довготривалі (6-7 год) уроки, а також робота з домашнім завданням
– Останні два місяці буде вивчення фахової німецької мови, щоб медсестра могла працювати з документацією.
Фінансова складова етапу:
– Мовний курс організовує і оплачує БВЕ Україна
– Учасники курсу отримують щомісячну стипендію у розмірі 100 євро (безповортні кошти)
– За рахунок учасників: проїзд до місця проведення курсів.
– Кошти, пов’язані з першою спробую здачі мовного іспиту (бл.150 євро за особу) – за рахунко БВЕ Україна. Всі інші спроби – за рахунок учасника.
– Кошти на переклад та апостилізацію документів – за рахунок учасника (бл. 2000 грн).
Результатом цього етапу має бути володіння німецькою мовою на достатньому рівні та наявність сертифікату В2.
Тут важливо: сумлінно навчатися!

Етап 2: Підготовчий курс у Німеччині до здачі фахового іспиту по темі “медсестринство”
Тривалість курсу: 4 місяці загалом (теорія -175 годин в загальному, яку викладатиме німецький викладач на території України або Німеччини). Включає 2,5 місяці практики у німецьких лікарнях, клініках, будинках літніх людей або в інших профільних організаціях.
Фінансова складова етапу:
– Проїзд у Німеччину та назад на Україну – за рахунок роботодавця (бл.200 євро)
– Оплата підготовчого курсу у Німеччині – за рахунок роботодавця (бл.3000 євро)
– Проживання і харчування під час навчання в Німеччині – за рахунок роботодавця (бл.1500 євро)
– Під час цього етапу ми також продовжуємо оплачувати учасникам стипендію 100 євро
– Оплата фахового іспиту – за рахунок роботодавця.
Результатом цього етапу має бути успішно зданий іспит по фаховості медсестри та отримання відповідного німецького диплому.
При середньостатистичному IQ екзамени з першої спроби здають 85% учасників курсу (за висловом фахової школи). Можливі дві повторні спроби здати екзамен.

Етап 3: Працевлаштування
Після здачі екзамену Ви можете бути одразу ж працевлаштовані як визнана медсестра/опікун в Німеччині; документ про визнання диплому отримаєте протягом наступних 4-8 тижнів, який буде виданий урядом певної федеративної Землі
З Вами будуть укладені 3-5-тирічні контракти. Наші клієнти гарантують Вам довготривале працевлаштування. Проте, в рамках цієї програми ми не пропонуємо Вам виїхати у Німеччину на постійно, а навпаки – Ви будете кожні кілька місяці відвідувати свою сім’ю, це означає, що працювати Ви будете періодами.
Умови трудових відносин:
• Робочий час: – 40год./тиждень (174год./місяць)
• Зарплата: від 1.300 EUR нетто (чистими) на місяць при 40-год. робочому тижні. Кожна понаднормова година оплачуватиметься додатково – 7,47 EUR нетто
• Соціальне і медичне страхування: AOK (найбільша в Німеччині страхова компанія – можна відвідувати усіх лікарів, обслуговування як для німецьких пацієнтів, доступні усі медикаменти.) Підґрунтям нарахування соціальних внесків є дійсна зарплата брутто.
• При цьому – проживання і харчування працівника оплачує роботодавець.
• Заїзд та виїзд також організовується та оплачується працедавцем.
• 1,67 днів відпустки на місяць – оплачується працедавцем.
• Ви укладатимете повноцінний трудовий договір згідно німецького законодавства і захищені як працівник також будете згідно німецького законодавства.

Перед стартом навчання наша компанія підписує разом із затвердженим учасником Попередній договір, де обумовлюються усі взаємні зобов’язання. Ми беремо на себе юридичний обов’язок оплатити і організувати все, що описано вище. Ви ж берете на себе обов’язок пройти програму і в майбутньому підписати з нами трудовий контракт на умовах, не гірших, ніж описані вище. Якщо особа після проходження курсу відмовляється підписати з нами трудовий договір без поважних на це причин – вона зобов’язана повернути нам усі кошти, витрачені на її навчання, а також пеню у розмірі 15 %.
У випадку, якщо особа сумлінно вчилася, але здати необхідні іспити не вдалося – то ми пропонуємо також укласти трудовий договір з нами, але вже у сфері “опіки за хворими в Німеччині”, а не у сфері медсестринства. При цьому умови ті ж, що і у трудовому договорі для медсестер, окрім зарплати (з.п. у опікунів – учасників курсу, що не здали іспиту – буде від 1200 євро нетто).

В свою чергу, ми – група компаній БВЕ – беремо на себе зобов’язання – в будь якому випадку (незалежно від результатів іспитів) працевлаштувати Вас у одній чи іншій сфері щонайменше на 5 років. Тобто, якщо Ви почнете співпрацю з нами – Ви маєте гарантію, що будете забезпечені роботою якнайдовше.
Ми готові вкласти у наших працівників великі кошти з надією на майбутню результативну співпрацю!
І ще – ви повинні бути певні, що ми турбуємося і намагаємося створювати максимально комфортні умови співпраці в розумних межах. Ми хочемо, щоб наші працівники самі хотіли з нами співпрацювати і були горді, що є партнерами саме нашої групи компаній! Ми цього прагнемо і тому діємо саме так, щоб досягти цього результату.

Якщо Ви бажаєте долучитися до програми визнання фаховості просимо надіслати нам такі документи:
1. Резюме із Вашими контактними даними, сімейним станом, із описом Вашого досвіду (за останні 10 років, функціональні обов’язки), освіти, додаткових навиків;
2. Фото (якісне актуальне фото як на паспорт, але з посмішкою)
3. Диплом з додатком
4. При наявності рекомендаційні листи, копію трудової книги, додаткові сертифікати (мовні, кваліфікаційні, професійні)

Анкети для участі в програмі можете заповнити у нас в офісі або надішлемо Вам на електронну пошту.

У випадку додаткових запитань звертайтеся за тел. 067 67 21 500, або на електронну пошту bwe.ukraine@gmail.com