БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ НАШИХ ПРАЦІВНИКІВ

БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ НАШИХ ПРАЦІВНИКІВ

БЕЗКОШТОВНІ ДОВГОТРИВАЛІ КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ У КИЄВІ для наших теперішніх та потенційних працівників усіх професій

Як Ви вже знаєте, ми відкриваємо у місті Києві наш новий офіс, який в першу чергу формується з метою реалізації проекту “Ausbildungsakademie BWE Ukraine”, що спрямований на визнання дипломів фельдшерів та медсестер в Німеччині (про це можна детальніше почитати на нашій сторінці у фейсбук:  https://www.facebook.com/bwe.ukraine/ або на нашому сайті в розділі Ausbildungsakademie: https://bwe.com.ua/ru/ausbildungsakademie/).
Але окрім цього проекту на основі даного офісу ми проводитимо безкоштовні довготривалі курси для наших теперішніх та потенційних працівників.
Як Ви знаєте – знання мови є чи не вирішальним фактором (окрім фаховості) для результативної, високоякісної та високооплачуваної роботи у Німеччині. Наша компанія зацікавлена у тому, щоб наші працівники володіли німецькою мовою на високому рівні. Тому ми готові постійно підтримувати Вас у вивчені німецької мови.
Звичайно, результативним може бути лише довготривале та постійне навчання та практика.
Саме тому, ми вирішили запропонувати нашим працівникам безкоштовні довготрималі курси німецької мови. На даний час, така пропозиція діє лише для тих, хто проживає у місті Києві, або ж в околицях. Потенційно, в недалекому майбутньому, ми таку ж пропозицію зробимо для тих, хто проживає в Одесі та Львові.
На курси запрошуємо теперішніх наших працівників усіх професій (опікунки, медсестри, кухарі, офіціанти, покоївки, хостеси, масажисти та інші)! А також інших фахівців в сфері відкритих у нашій компанії вакансій, які бажають з нами співпрацювати в майбутньому.
Курси для Вас будуть повністю безкоштовні і жодних коштів в майбутньому відшкодовувати Вам не доведеться. Але перед стартом навчання Ви повинні підписати зобов’язання, що співпрацюватимете з нами після закінчення курсу найближчих півтора року за достойну заробітню платню (від 1000 євро нетто) у сфері, в якій Ви є фахівцем.
Перший курс стартуватиме в середині листопада 2019 року. Проходитиме у нашому офісі на вул.Сім’ї Хохлових 15 (поблизу метро “Дорогожичі”).
Записатися на курс можна за телефоном 0676721500.